Hopp til hovedinnhold
K

Konstra AS

5 år som bedriftOslo

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Tømrer, oppføring og vedlikehold av bygninger.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

927249952

Daglig leder

Heine Aardalen

Etableringsår

2021

Antall ansatte

93

Spørsmål og svar

Hvor holder Konstra AS til?

Konstra AS har adresse Ole Deviks vei 44, 0668 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Konstra AS registrert i offentlige registre?

Ja. Konstra AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 927249952 og ble etablert i 2021.

Hvem er daglig leder i Konstra AS?

Daglig leder i Konstra AS er Heine Aardalen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Konstra AS?

Konstra AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Konstra AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.