K
Komplett Sprinkler AS
3 år som bedriftDrammen
Firmaportalens klassifisering
Rørlegger Sanitæranlegg
Om bedriften
Rørleggertjenester.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
931422650
Daglig leder
Ikke registrert i Brønnøysundregistrene
Etableringsår
2023
Antall ansatte
5
Spørsmål og svar
Hvor holder Komplett Sprinkler AS til?
Komplett Sprinkler AS har adresse Syretårnet 8, 3048 Drammen, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Komplett Sprinkler AS registrert i offentlige registre?
Ja. Komplett Sprinkler AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 931422650 og ble etablert i 2023.
Hvilke tjenester tilbyr Komplett Sprinkler AS?
Komplett Sprinkler AS vises under Sanitæranlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Komplett Sprinkler AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.