Hopp til hovedinnhold
K

Knutshaug Vvs AS

9 år som bedriftTrondheim

Verifisert i offentlig register

Bad Varmepumpe Sanitæranlegg Varmeanlegg Slukkeanlegg (sprinkler)

Firmaportalens klassifisering

Rørlegger
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Rørleggertjenester.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

919719478

Daglig leder

Mikael Knutshaug

Etableringsår

2017

Antall ansatte

5

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 28.09.2026

Utførende

  • SlukkeinstallasjonerTK 1
  • SanitærinstallasjonerTK 1
  • Varme- og kuldeinstallasjonerTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 19.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Knutshaug Vvs AS til?

Knutshaug Vvs AS har adresse Anders Tvereggens veg 8B, 7037 Trondheim, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Knutshaug Vvs AS registrert i offentlige registre?

Ja. Knutshaug Vvs AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 919719478 og ble etablert i 2017.

Hvem er daglig leder i Knutshaug Vvs AS?

Daglig leder i Knutshaug Vvs AS er Mikael Knutshaug, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Knutshaug Vvs AS?

Knutshaug Vvs AS vises under Bad, Varmepumpe, Sanitæranlegg, Varmeanlegg, Slukkeanlegg (sprinkler) på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Knutshaug Vvs AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Knutshaug Vvs AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Slukkeinstallasjoner (tiltaksklasse 1), Sanitærinstallasjoner (tiltaksklasse 1), Varme- og kuldeinstallasjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Knutshaug Vvs AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.