Knut Olav Sundland AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Drive innenfor anleggsservice og maskinentreprenør. Selskapet skal også kunne delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Spørsmål og svar
Hvor holder Knut Olav Sundland AS til?
Knut Olav Sundland AS har adresse Hagagrendvegen 166, 2933 Reinli, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Knut Olav Sundland AS registrert i offentlige registre?
Ja. Knut Olav Sundland AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 922234736 og ble etablert i 2019.
Hvem er daglig leder i Knut Olav Sundland AS?
Daglig leder i Knut Olav Sundland AS er Stian Dokken, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Knut Olav Sundland AS?
Knut Olav Sundland AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Knut Olav Sundland AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Knut Olav Sundland AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.