Hopp til hovedinnhold
K

KNU BYGG OG RENOVERING AS

7 år som bedriftBærum

Verifisert i offentlig register

Tømrerarbeid Tilbygg Rehabilitering Trekonstruksjoner

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Oppføring av bygninger.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

824461732

Daglig leder

Krzysztof Nurzynski

Etableringsår

2019

Antall ansatte

56

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 04.06.2028

Utførende

  • Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 09.07.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Tømrerfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder KNU BYGG OG RENOVERING AS til?

KNU BYGG OG RENOVERING AS har adresse c/o MTA Group AS, Fjordveien 3, 1363 Høvik, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er KNU BYGG OG RENOVERING AS registrert i offentlige registre?

Ja. KNU BYGG OG RENOVERING AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 824461732 og ble etablert i 2019.

Hvem er daglig leder i KNU BYGG OG RENOVERING AS?

Daglig leder i KNU BYGG OG RENOVERING AS er Krzysztof Nurzynski, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr KNU BYGG OG RENOVERING AS?

KNU BYGG OG RENOVERING AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Trekonstruksjoner, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har KNU BYGG OG RENOVERING AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. KNU BYGG OG RENOVERING AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for KNU BYGG OG RENOVERING AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg KNU BYGG OG RENOVERING AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.