Km Marine AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Sjøentrepenørarbeid som kaibygging, grunnarbeid, mudring, transport med lekter/båt, fundamentering og alt som hører sammen med dette.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Spørsmål og svar
Hvor holder Km Marine AS til?
Km Marine AS har adresse Mehaugen 67, 5392 Storebø, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Km Marine AS registrert i offentlige registre?
Ja. Km Marine AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 923346090 og ble etablert i 2019.
Hvem er daglig leder i Km Marine AS?
Daglig leder i Km Marine AS er Jan Fredrik Bjørkelund, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Km Marine AS?
Km Marine AS vises under Tilbygg, Oppussing på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Km Marine AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.