KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Byggevirksomhet, vedlikehold, håndtverkertjenester, konsulentbistand, utleie av arbeidskraft, samt annen virksomhet som naturlig faller inn under dette. Kjøp, salg og utleie av eiendommer. Kjøp og salg av verdipapirer, deltakelse i andre selskaper. Drift av disse samt alt som står i forbindelse med dette.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 22.05.2029
Utførende
- Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 09.07.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS til?
KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS har adresse Rigetjønnveien 3, 4626 Kristiansand S, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS registrert i offentlige registre?
Ja. KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 992820969 og ble etablert i 2008.
Hvem er daglig leder i KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS?
Daglig leder i KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS er Vegard Hodne, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS?
KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Trekonstruksjoner, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg KEAS BYGG & VEDLIKEHOLD AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.