Kawlalon Norge AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Betongarbeide og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/drifte av fast eiendom.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Spørsmål og svar
Hvor holder Kawlalon Norge AS til?
Kawlalon Norge AS har adresse c/o Trio Regnskapsservice AS, Vestre Rosten 78, 7075 Tiller, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Kawlalon Norge AS registrert i offentlige registre?
Ja. Kawlalon Norge AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 927346540 og ble etablert i 2021.
Hvem er daglig leder i Kawlalon Norge AS?
Daglig leder i Kawlalon Norge AS er Nuno Felipe Caldeira Correia, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Kawlalon Norge AS?
Kawlalon Norge AS vises under Tilbygg, Oppussing på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Kawlalon Norge AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.