Jm Hansen AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Selskapets virksomhet er innenfor elektrisk installasjon og det som naturlig hører under dette.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK · DSB
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK · DSBSentral godkjenning
Gyldig til 12.06.2028
Prosjekterende
- BrannalarmanleggTK 3
- LedesystemTK 3
Utførende
- Installasjon av brannalarmanleggTK 3
- Installasjon av ledesystemTK 3
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerElvirksomhetsregisteret
Arbeidsoppgaver og anleggstyper
- Prosjektering av elektriske anlegg
- Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
- Bygning - lavspenningsanlegg
- Industri - lavspenningsanlegg
- Sykehus - elektriske anlegg – rom for medisinsk bruk
- Maskiner - elektriske anlegg
- Eksplosjonsfarlige områder - elektriske anlegg
- Bygning - høyspenningsanlegg
- Forsyningsanlegg - lavspenning
- Forsyningsanlegg - høyspenning
- Ledningsanlegg - lavspenning
- Ledningsanlegg - høyspenning
- Kontroll av andres elektriske anlegg
- Kontroll av fiske- og fangstfartøyer og lasteskip < 15 meter
- Maritime elektriske lavspenningsanlegg
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Jm Hansen AS til?
Jm Hansen AS har adresse Ærfuglvegen 3A, 9015 Tromsø, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Jm Hansen AS registrert i offentlige registre?
Ja. Jm Hansen AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 995306433 og ble etablert i 2010.
Hvem er daglig leder i Jm Hansen AS?
Daglig leder i Jm Hansen AS er Nina Margareth Hansen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Jm Hansen AS?
Jm Hansen AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Industri-installasjon, Maskininstallasjon, Ledesystem (rømningslys), Brannalarmanlegg, Eksplosjonsfarlige områder (EX) på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Jm Hansen AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Jm Hansen AS har sentral godkjenning (DiBK) som prosjekterende for Brannalarmanlegg (tiltaksklasse 3), Ledesystem (tiltaksklasse 3) og som utførende for Installasjon av brannalarmanlegg (tiltaksklasse 3), Installasjon av ledesystem (tiltaksklasse 3) og registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, Sykehus - elektriske anlegg – rom for medisinsk bruk, Maskiner - elektriske anlegg, dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Jm Hansen AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Jm Hansen AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.