J
JFL AS
7 år som bedriftVestby
Firmaportalens klassifisering
Nybygg
Om bedriften
Håndverkstjenester hovedsakelig tømrerarbeid, transporttjenester, utleie av sjåfør.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
922435421
Daglig leder
Jonny Lauritz Finchenhagen Lossius
Etableringsår
2019
Spørsmål og svar
Hvor holder JFL AS til?
JFL AS har adresse Soleveien 15C, 1540 Vestby, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er JFL AS registrert i offentlige registre?
Ja. JFL AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 922435421 og ble etablert i 2019.
Hvem er daglig leder i JFL AS?
Daglig leder i JFL AS er Jonny Lauritz Finchenhagen Lossius, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr JFL AS?
JFL AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for JFL AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.