Jens Dahl AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Installasjonsforretning og handel med elektriske artikler og hva som står i forbindelse med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DSB
Offentlige kvalifikasjoner
DSBElvirksomhetsregisteret
Arbeidsoppgaver og anleggstyper
- Prosjektering av elektriske anlegg
- Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
- Kontroll av andres elektriske anlegg
- Bygning - lavspenningsanlegg
- Industri - lavspenningsanlegg
- Eksplosjonsfarlige områder - elektriske anlegg
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerGodkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Elektrikerfaget
Sist kontrollert: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Jens Dahl AS til?
Jens Dahl AS har adresse Industrivegen 29, 2212 Kongsvinger, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Jens Dahl AS registrert i offentlige registre?
Ja. Jens Dahl AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 859890652 og ble etablert i 1991.
Hvem er daglig leder i Jens Dahl AS?
Daglig leder i Jens Dahl AS er Geir Helge Jacobsen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Jens Dahl AS?
Jens Dahl AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Industri-installasjon, Eksplosjonsfarlige områder (EX) på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Jens Dahl AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Jens Dahl AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Kontroll av andres elektriske anlegg, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, Eksplosjonsfarlige områder - elektriske anlegg, dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Jens Dahl AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Jens Dahl AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.