Jb Interiør AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Malerarbeid, gulvlegging, restaurering og dertilhørende virksomheter innen bygg og anlegg.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Jb Interiør AS til?
Jb Interiør AS har adresse Nedre Solhellinga 9A, 2067 Jessheim, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Jb Interiør AS registrert i offentlige registre?
Ja. Jb Interiør AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 822867782 og ble etablert i 2019.
Hvem er daglig leder i Jb Interiør AS?
Daglig leder i Jb Interiør AS er Johnny Solheim, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Jb Interiør AS?
Jb Interiør AS vises under Innvendig maling, Utvendig maling på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Jb Interiør AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.