Hopp til hovedinnhold
I

INGVARTSEN AS

19 år som bedrift

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid Graving Grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

991461302

Daglig leder

Jan Åge Ingvartsen

Etableringsår

2007

Antall ansatte

5

Spørsmål og svar

Hvor holder INGVARTSEN AS til?

INGVARTSEN AS har adresse c/o Jan Åge Ingvartsen, Lønnevegen 5, 4365 Nærbø, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er INGVARTSEN AS registrert i offentlige registre?

Ja. INGVARTSEN AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 991461302 og ble etablert i 2007.

Hvem er daglig leder i INGVARTSEN AS?

Daglig leder i INGVARTSEN AS er Jan Åge Ingvartsen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr INGVARTSEN AS?

INGVARTSEN AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for INGVARTSEN AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.