INGMUND SANDRØD AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Bygge og renovere bygg og annet som naturlig hører sammen med dette.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 12.11.2027
Utførende
- Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 09.07.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder INGMUND SANDRØD AS til?
INGMUND SANDRØD AS har adresse Hvervagutua 126A, 2312 Ottestad, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er INGMUND SANDRØD AS registrert i offentlige registre?
Ja. INGMUND SANDRØD AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 933769208 og ble etablert i 2024.
Hvem er daglig leder i INGMUND SANDRØD AS?
Daglig leder i INGMUND SANDRØD AS er Ingmund Sandrød, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr INGMUND SANDRØD AS?
INGMUND SANDRØD AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Trekonstruksjoner, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har INGMUND SANDRØD AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. INGMUND SANDRØD AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for INGMUND SANDRØD AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.