Ingebo Maskin AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Anleggsvirksomhet, graving av hustomter, grøftegraving og planering, og det som naturlig medfølger.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 15.12.2026
Utførende
- Veg- og grunnarbeiderTK 1
- Vannforsynings- og avløpsanleggTK 1
- Riving og miljøsaneringTK 1
- LandskapsutformingTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Ingebo Maskin AS til?
Ingebo Maskin AS har adresse Vinsvoldveien 119, 3302 Hokksund, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Ingebo Maskin AS registrert i offentlige registre?
Ja. Ingebo Maskin AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 927979055 og ble etablert i 2021.
Hvem er daglig leder i Ingebo Maskin AS?
Daglig leder i Ingebo Maskin AS er Håvar Ingebo, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Ingebo Maskin AS?
Ingebo Maskin AS vises under Graving, Riving, Vann og avløp, Grunnarbeid, Miljøsanering, Anleggsgartner på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Ingebo Maskin AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Ingebo Maskin AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 1), Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 1), Riving og miljøsanering (tiltaksklasse 1), Landskapsutforming (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Ingebo Maskin AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.