Ing. Robin Svendsen AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Bygg og anlegg: Elektrotekniske anlegg ved oppføring av bygninger.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DSB
Offentlige kvalifikasjoner
DSBElvirksomhetsregisteret
Arbeidsoppgaver og anleggstyper
- Prosjektering av elektriske anlegg
- Kontroll av andres elektriske anlegg
- Bygning - lavspenningsanlegg
- Industri - lavspenningsanlegg
- Forsyningsanlegg - lavspenning
- Ledningsanlegg - lavspenning
- Elektrisk utstyr
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Ing. Robin Svendsen AS til?
Ing. Robin Svendsen AS har adresse c/o Robin Svendsen, Bøneset 87, 8404 Sortland, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Ing. Robin Svendsen AS registrert i offentlige registre?
Ja. Ing. Robin Svendsen AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 815293622 og ble etablert i 2015.
Hvilke tjenester tilbyr Ing. Robin Svendsen AS?
Ing. Robin Svendsen AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Industri-installasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Ing. Robin Svendsen AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Ing. Robin Svendsen AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Kontroll av andres elektriske anlegg, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, Forsyningsanlegg - lavspenning, Ledningsanlegg - lavspenning, dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Ing. Robin Svendsen AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Ing. Robin Svendsen AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.