Infraconstruct Design AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Elektrokonsulent som utfører blant annet kabel- og lysberegninger, tegninger og beskrivelser for entreprenader, fremst innen infrastruktur, men også innen bygg. Typiske arbeider som elektriker (feilsøking, montering og kontroller etc.) Enklere byggetjenester både innendørs og utendørs. Kan for eksempel være riving av lettvegg, oppsett av lettvegg, graving på tomter og grøftegraving etc.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DSB
Offentlige kvalifikasjoner
DSBElvirksomhetsregisteret
Arbeidsoppgaver og anleggstyper
- Prosjektering av elektriske anlegg
- Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
- Bygning - lavspenningsanlegg
- Industri - lavspenningsanlegg
- Forsyningsanlegg - lavspenning
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Infraconstruct Design AS til?
Infraconstruct Design AS har adresse c/o Tommy Fjelldal, Torvtaket 66, 7092 Tiller, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Infraconstruct Design AS registrert i offentlige registre?
Ja. Infraconstruct Design AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 927485494 og ble etablert i 2021.
Hvilke tjenester tilbyr Infraconstruct Design AS?
Infraconstruct Design AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, Industri-installasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Infraconstruct Design AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Infraconstruct Design AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, Forsyningsanlegg - lavspenning, dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Infraconstruct Design AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Infraconstruct Design AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.