Hopp til hovedinnhold
I

Immerbygg AS

2 år som bedriftAsker

Firmaportalens klassifisering

Snekker og tømrer Tømrerarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

934873009

Daglig leder

Renars Immers

Etableringsår

2024

Antall ansatte

11

Spørsmål og svar

Hvor holder Immerbygg AS til?

Immerbygg AS har adresse Åmotveien 88, 1389 Heggedal, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Immerbygg AS registrert i offentlige registre?

Ja. Immerbygg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 934873009 og ble etablert i 2024.

Hvem er daglig leder i Immerbygg AS?

Daglig leder i Immerbygg AS er Renars Immers, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Immerbygg AS?

Immerbygg AS vises under Tømrerarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Immerbygg AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.