Hopp til hovedinnhold
H

Hvh Service AS

13 år som bedriftRingerike

Firmaportalens klassifisering

Snekker og tømrer Tømrerarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Montasje og service på hjelpemidler, demontering og prosjektering av baderom, kjøkken og hjelpemidler. Investere i næringsvirksomhet, eiendommer, andre bedrifter, herunder aksjer i andre selskaper, samt annen forretningsvirksomhet som styret beslutter.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

912089614

Daglig leder

Kenneth Junge Hølen

Etableringsår

2013

Antall ansatte

5

Spørsmål og svar

Hvor holder Hvh Service AS til?

Hvh Service AS har adresse Veiginveien 105, 3517 Hønefoss, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Hvh Service AS registrert i offentlige registre?

Ja. Hvh Service AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 912089614 og ble etablert i 2013.

Hvem er daglig leder i Hvh Service AS?

Daglig leder i Hvh Service AS er Kenneth Junge Hølen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Hvh Service AS?

Hvh Service AS vises under Tømrerarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Hvh Service AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Hvh Service AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.