Hopp til hovedinnhold
← Tilbake til resultater
H

Ht Gjerder Østfold Og Akershus AS

8 år som bedriftHalden

Firmaportalens klassifisering

Montasje
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Montering av gjerder

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

820935772

Daglig leder

Jon Iver Stabekk

Etableringsår

2018

Spørsmål og svar

Hvor holder Ht Gjerder Østfold Og Akershus AS til?

Ht Gjerder Østfold Og Akershus AS har adresse Iddefjordsveien 1012, 1765 Halden, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Ht Gjerder Østfold Og Akershus AS registrert i offentlige registre?

Ja. Ht Gjerder Østfold Og Akershus AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 820935772 og ble etablert i 2018.

Hvem er daglig leder i Ht Gjerder Østfold Og Akershus AS?

Daglig leder i Ht Gjerder Østfold Og Akershus AS er Jon Iver Stabekk, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Ht Gjerder Østfold Og Akershus AS?

Ht Gjerder Østfold Og Akershus AS vises under Montasje på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Ht Gjerder Østfold Og Akershus AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.