Hf Anlegg AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Riving av bygninger og flytting av masse.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 26.06.2027
Utførende
- Vannforsynings- og avløpsanleggTK 2
- Veg- og grunnarbeiderTK 2
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Hf Anlegg AS til?
Hf Anlegg AS har adresse Nosaveien 153, 1914 Ytre Enebakk, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Hf Anlegg AS registrert i offentlige registre?
Ja. Hf Anlegg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 993007382 og ble etablert i 2008.
Hvem er daglig leder i Hf Anlegg AS?
Daglig leder i Hf Anlegg AS er Harry Fristad, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Hf Anlegg AS?
Hf Anlegg AS vises under Graving, Vann og avløp, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Hf Anlegg AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Hf Anlegg AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 2), Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 2), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Hf Anlegg AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Hf Anlegg AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.