Hopp til hovedinnhold
H

Hellberg & Bjerkeli AS

43 år som bedriftHalden

Verifisert i offentlig register

Taktekking Ventilasjon Fasade Takrehabilitering Glassarbeid

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Handel, byggevirksomhet, taktekking samt hva hermed står i forbindelse.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

933557731

Daglig leder

Svein Arne Hanssen

Etableringsår

1983

Antall ansatte

14

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 14.08.2028

Utførende

  • Ventilasjon- og klimainstallasjonerTK 1
  • Montering av glasskonstruksjoner og fasadekledningTK 2
  • TaktekkingsarbeidTK 2

Sist oppdatert fra registeret: 18.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Tak- og membrantekkerfaget
  • Ventilasjons- og blikkenslagerfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Hellberg & Bjerkeli AS til?

Hellberg & Bjerkeli AS har adresse Rødsveien 74, 1781 Halden, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Hellberg & Bjerkeli AS registrert i offentlige registre?

Ja. Hellberg & Bjerkeli AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 933557731 og ble etablert i 1983.

Hvem er daglig leder i Hellberg & Bjerkeli AS?

Daglig leder i Hellberg & Bjerkeli AS er Svein Arne Hanssen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Hellberg & Bjerkeli AS?

Hellberg & Bjerkeli AS vises under Taktekking, Ventilasjon, Fasade, Takrehabilitering, Glassarbeid, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Hellberg & Bjerkeli AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Hellberg & Bjerkeli AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Ventilasjon- og klimainstallasjoner (tiltaksklasse 1), Montering av glasskonstruksjoner og fasadekledning (tiltaksklasse 2), Taktekkingsarbeid (tiltaksklasse 2), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Hellberg & Bjerkeli AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Hellberg & Bjerkeli AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.