Hopp til hovedinnhold
H

Hedemarken Graveservice AS

23 år som bedriftStange

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid Graving Grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Maskinentrepenør.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

985996512

Daglig leder

Trond Mogens Ruud Olsen

Etableringsår

2003

Antall ansatte

15

Spørsmål og svar

Hvor holder Hedemarken Graveservice AS til?

Hedemarken Graveservice AS er registrert i Stange, Innlandet.

Er Hedemarken Graveservice AS registrert i offentlige registre?

Ja. Hedemarken Graveservice AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 985996512 og ble etablert i 2003.

Hvem er daglig leder i Hedemarken Graveservice AS?

Daglig leder i Hedemarken Graveservice AS er Trond Mogens Ruud Olsen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Hedemarken Graveservice AS?

Hedemarken Graveservice AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Hedemarken Graveservice AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Hedemarken Graveservice AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.