Hopp til hovedinnhold
G

GRØNLI OG SØNNER AS

28 år som bedriftSkien

Firmaportalens klassifisering

Tilbygg og oppussing Tilbygg Oppussing
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Tjenester innen bygg og anlegg og hermed sammenhengende virksomhet.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

979575254

Daglig leder

Are Grønli

Etableringsår

1998

Spørsmål og svar

Hvor holder GRØNLI OG SØNNER AS til?

GRØNLI OG SØNNER AS har adresse Skjelbekkåsen 31, 3720 Skien, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er GRØNLI OG SØNNER AS registrert i offentlige registre?

Ja. GRØNLI OG SØNNER AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 979575254 og ble etablert i 1998.

Hvem er daglig leder i GRØNLI OG SØNNER AS?

Daglig leder i GRØNLI OG SØNNER AS er Are Grønli, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr GRØNLI OG SØNNER AS?

GRØNLI OG SØNNER AS vises under Tilbygg, Oppussing på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for GRØNLI OG SØNNER AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg GRØNLI OG SØNNER AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.