Hopp til hovedinnhold
G

Gaular Holding AS

15 år som bedriftSunnfjord

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Tenester innafor bygg og anlegg, kjøp, salg og utleige av fast eigedom, maskinarbeid, grunnarbeid, tømrararbeid. Jakt og salg av kjøtt, utleige av maskiner.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

997500512

Daglig leder

Arne Aarbergsbotten

Etableringsår

2011

Spørsmål og svar

Hvor holder Gaular Holding AS til?

Gaular Holding AS har adresse Harevegen 11, 6973 Sande I Sunnfjord, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Gaular Holding AS registrert i offentlige registre?

Ja. Gaular Holding AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 997500512 og ble etablert i 2011.

Hvem er daglig leder i Gaular Holding AS?

Daglig leder i Gaular Holding AS er Arne Aarbergsbotten, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Gaular Holding AS?

Gaular Holding AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Gaular Holding AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.