G. Sande AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Tømrerarbeid herunder nybygg, påbygg samt reparasjoner og vedlikehold.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder G. Sande AS til?
G. Sande AS har adresse Tuntlandsvegen 48, 4130 Hjelmeland, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er G. Sande AS registrert i offentlige registre?
Ja. G. Sande AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 815004922 og ble etablert i 2015.
Hvem er daglig leder i G. Sande AS?
Daglig leder i G. Sande AS er Gunnulf Sande, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr G. Sande AS?
G. Sande AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for G. Sande AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg G. Sande AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.