Fugemesteren AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Fuging
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Spørsmål og svar
Hvor holder Fugemesteren AS til?
Fugemesteren AS har adresse c/o Mads Henrik Fischer Schie, Olav Kyrres gate 6E, 0273 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Fugemesteren AS registrert i offentlige registre?
Ja. Fugemesteren AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 926452576 og ble etablert i 2021.
Hvem er daglig leder i Fugemesteren AS?
Daglig leder i Fugemesteren AS er Mads Henrik Fischer Schie, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Fugemesteren AS?
Fugemesteren AS vises under Fasade, Pussarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Fugemesteren AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.