Frode Halberg AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Gravemaskindrift, snøbrøyting, samt utleie av arbeidskraft
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 27.11.2028
Utførende
- Vannforsynings- og avløpsanleggTK 1
- Veg- og grunnarbeiderTK 1
- Riving og miljøsaneringTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerGodkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Yrkessjåførfaget
Sist kontrollert: 31.07.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Frode Halberg AS til?
Frode Halberg AS har adresse Solørvegen 397, 2407 Elverum, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Frode Halberg AS registrert i offentlige registre?
Ja. Frode Halberg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 998576318 og ble etablert i 2012.
Hvem er daglig leder i Frode Halberg AS?
Daglig leder i Frode Halberg AS er Frode Halberg, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Frode Halberg AS?
Frode Halberg AS vises under Graving, Riving, Vann og avløp, Grunnarbeid, Miljøsanering på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Frode Halberg AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Frode Halberg AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 1), Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 1), Riving og miljøsanering (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Frode Halberg AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.