Hopp til hovedinnhold
F

FRICO AS

32 år som bedriftTønsberg

Firmaportalens klassifisering

Tilbygg og oppussing Tilbygg Oppussing
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Entreprenørvirksomhet, samt import og omsetning av maskiner, byggeutstyr og hva dermed står i forbindelse.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

970977457

Daglig leder

Steven Johan Fritzøe

Etableringsår

1994

Antall ansatte

31

Spørsmål og svar

Hvor holder FRICO AS til?

FRICO AS har adresse Andebuveien 69A, 3170 Sem, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er FRICO AS registrert i offentlige registre?

Ja. FRICO AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 970977457 og ble etablert i 1994.

Hvem er daglig leder i FRICO AS?

Daglig leder i FRICO AS er Steven Johan Fritzøe, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr FRICO AS?

FRICO AS vises under Tilbygg, Oppussing på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for FRICO AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg FRICO AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.