Forsland Kjøleservice AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Installasjon av kuldeanlegg og varmepumper.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Forsland Kjøleservice AS til?
Forsland Kjøleservice AS har adresse Mølnhusmarka 1, 8617 Dalsgrenda, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Forsland Kjøleservice AS registrert i offentlige registre?
Ja. Forsland Kjøleservice AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 933163970 og ble etablert i 2024.
Hvem er daglig leder i Forsland Kjøleservice AS?
Daglig leder i Forsland Kjøleservice AS er Arne Johan Forsland, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Forsland Kjøleservice AS?
Forsland Kjøleservice AS vises under Varmepumpe, Varmeanlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Forsland Kjøleservice AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.