Hopp til hovedinnhold
F

Folldal Bygg AS

17 år som bedriftFolldal

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Framstilling/salg av bygninger og andre produkter som naturlig faller sammen med dette.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

994035452

Daglig leder

Ove Meisal

Etableringsår

2009

Antall ansatte

6

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Tømrerfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Folldal Bygg AS til?

Folldal Bygg AS har adresse Industrivegen 84, 2580 Folldal, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Folldal Bygg AS registrert i offentlige registre?

Ja. Folldal Bygg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 994035452 og ble etablert i 2009.

Hvem er daglig leder i Folldal Bygg AS?

Daglig leder i Folldal Bygg AS er Ove Meisal, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Folldal Bygg AS?

Folldal Bygg AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Folldal Bygg AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Folldal Bygg AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.