Hopp til hovedinnhold
F

FLORVAAG HUS AS

6 år som bedriftBergen

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Investering i aksjer og verdipapirer.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

925551503

Daglig leder

Thomas Szwarc Sandland

Etableringsår

2020

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 16.10.2028

Prosjekterende

  • ArkitekturTK 2

Ansvarlig søker

  • for alle typer tiltakTK 2

Sist oppdatert fra registeret: 09.07.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder FLORVAAG HUS AS til?

FLORVAAG HUS AS har adresse Nøstegaten 56, 5011 Bergen, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er FLORVAAG HUS AS registrert i offentlige registre?

Ja. FLORVAAG HUS AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 925551503 og ble etablert i 2020.

Hvem er daglig leder i FLORVAAG HUS AS?

Daglig leder i FLORVAAG HUS AS er Thomas Szwarc Sandland, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr FLORVAAG HUS AS?

FLORVAAG HUS AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har FLORVAAG HUS AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. FLORVAAG HUS AS har sentral godkjenning (DiBK) som prosjekterende for Arkitektur (tiltaksklasse 2) og som ansvarlig søker for alle typer tiltak (tiltaksklasse 2), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for FLORVAAG HUS AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.