Hopp til hovedinnhold
F

Flinke Jenter AS

7 år som bedriftBærum

Verifisert i offentlig register

Godkjent renholdsvirksomhet Innvendig renhold

Firmaportalens klassifisering

Renhold
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Rengjøring av bygninger. Vaktmestertjenester.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

922622655

Daglig leder

Piotr Danieluk

Etableringsår

2019

Antall ansatte

54

Offentlige kvalifikasjoner

Renhold

Godkjent renholdsvirksomhet

Sist oppdatert fra registeret: 01.07.2026

Hva betyr dette?

Virksomheter som tilbyr renholdstjenester i Norge, skal være godkjent av Arbeidstilsynet. Godkjenningen viser at virksomheten er registrert og kan tilby renholdstjenester i samsvar med kravene i godkjenningsordningen.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Flinke Jenter AS til?

Flinke Jenter AS har adresse Løkebergveien 71, 1344 Haslum, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Flinke Jenter AS registrert i offentlige registre?

Ja. Flinke Jenter AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 922622655 og ble etablert i 2019.

Hvem er daglig leder i Flinke Jenter AS?

Daglig leder i Flinke Jenter AS er Piotr Danieluk, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Flinke Jenter AS?

Flinke Jenter AS vises under Godkjent renholdsvirksomhet, Innvendig renhold på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Flinke Jenter AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Flinke Jenter AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.