Hopp til hovedinnhold
F

Fjord Ingeniører AS

13 år som bedriftOslo

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Prosjektering innfor arkitektur, konstruksjon, brann, bygningsfysikk etc. Utførelse av alt innenfor bygg og anlegg.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

912716694

Daglig leder

Martin Håskjold Larsen

Etableringsår

2013

Spørsmål og svar

Hvor holder Fjord Ingeniører AS til?

Fjord Ingeniører AS har adresse Bjerregaards gate 1A, 0172 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Fjord Ingeniører AS registrert i offentlige registre?

Ja. Fjord Ingeniører AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 912716694 og ble etablert i 2013.

Hvem er daglig leder i Fjord Ingeniører AS?

Daglig leder i Fjord Ingeniører AS er Martin Håskjold Larsen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Fjord Ingeniører AS?

Fjord Ingeniører AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Fjord Ingeniører AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Fjord Ingeniører AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.