Figa Våtrom AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Totalrehabilitering av bolig - oppussing av bad og våtrom iht. våtromsnormen, maling, utskifting av kjøkken, gulvbelegg, dører og vinduer.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Figa Våtrom AS til?
Figa Våtrom AS har adresse Stintebakken 9, 4838 Arendal, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Figa Våtrom AS registrert i offentlige registre?
Ja. Figa Våtrom AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 913299140 og ble etablert i 2014.
Hvem er daglig leder i Figa Våtrom AS?
Daglig leder i Figa Våtrom AS er Andrzej Figas, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Figa Våtrom AS?
Figa Våtrom AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Figa Våtrom AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Figa Våtrom AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.