Hopp til hovedinnhold
F

FREDRIKFIKSER AS

4 år som bedriftOslo

Firmaportalens klassifisering

Flislegging og gulv Flislegging Gulvbelegg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Gulvlegging, flislegging og tapetsering. Murertjenester. Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mere. Malertjenester.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

929160487

Daglig leder

Frederik Fejzulla

Etableringsår

2022

Antall ansatte

5

Spørsmål og svar

Hvor holder FREDRIKFIKSER AS til?

FREDRIKFIKSER AS har adresse c/o Frederik Fejzulla, Spektrumveien 3, 0666 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er FREDRIKFIKSER AS registrert i offentlige registre?

Ja. FREDRIKFIKSER AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 929160487 og ble etablert i 2022.

Hvem er daglig leder i FREDRIKFIKSER AS?

Daglig leder i FREDRIKFIKSER AS er Frederik Fejzulla, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr FREDRIKFIKSER AS?

FREDRIKFIKSER AS vises under Flislegging, Gulvbelegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for FREDRIKFIKSER AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg FREDRIKFIKSER AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.