Hopp til hovedinnhold
E

Etras Bygg AS

6 år som bedriftOslo

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Entreprenørvirksomhet innen bygg- og anlegg herunder salg av tømrertjenester, snekkertjenester, oppføring og salg av bygg, drive bygginnredninger, nybygg og tilbygg, oppussing og renovering til næring og privat sektor, rivning av bygninger og hva hermed står i forbindelse med dette.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

925996106

Daglig leder

Karolis Talandis

Etableringsår

2020

Spørsmål og svar

Hvor holder Etras Bygg AS til?

Etras Bygg AS har adresse Ruseløkkveien 49, 0251 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Etras Bygg AS registrert i offentlige registre?

Ja. Etras Bygg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 925996106 og ble etablert i 2020.

Hvem er daglig leder i Etras Bygg AS?

Daglig leder i Etras Bygg AS er Karolis Talandis, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Etras Bygg AS?

Etras Bygg AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Etras Bygg AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Etras Bygg AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.