Ekeren Entreprenør AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Grunnarbeid (graving, drenering, sprengning, planering).
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 31.01.2027
Utførende
- Riving og miljøsaneringTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Ekeren Entreprenør AS til?
Ekeren Entreprenør AS har adresse Sørbygde 162, 3539 Flå, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Ekeren Entreprenør AS registrert i offentlige registre?
Ja. Ekeren Entreprenør AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 931919660 og ble etablert i 2023.
Hvilke tjenester tilbyr Ekeren Entreprenør AS?
Ekeren Entreprenør AS vises under Riving, Miljøsanering, Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Ekeren Entreprenør AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Ekeren Entreprenør AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Riving og miljøsanering (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Ekeren Entreprenør AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.