Eiendom Service Vest AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Tømrer, oppføring og vedlikehold av bygninger.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Eiendom Service Vest AS til?
Eiendom Service Vest AS har adresse Vinddalsveien 36, 5106 Øvre Ervik, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Eiendom Service Vest AS registrert i offentlige registre?
Ja. Eiendom Service Vest AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 999051766 og ble etablert i 2012.
Hvem er daglig leder i Eiendom Service Vest AS?
Daglig leder i Eiendom Service Vest AS er Jarle Helland, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Eiendom Service Vest AS?
Eiendom Service Vest AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Eiendom Service Vest AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.