Hopp til hovedinnhold
E

EGGEN BETONG AS

3 år som bedriftKristiansand

Firmaportalens klassifisering

Tilbygg og oppussing Tilbygg Oppussing
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Murertjenester.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

931947788

Daglig leder

Bjørnar Romstøl Eggen

Etableringsår

2023

Antall ansatte

6

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Betongfaget

Sist kontrollert: 31.07.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder EGGEN BETONG AS til?

EGGEN BETONG AS har adresse c/o KF Regnskap AS, Rådhusgata 3, 4611 Kristiansand S, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er EGGEN BETONG AS registrert i offentlige registre?

Ja. EGGEN BETONG AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 931947788 og ble etablert i 2023.

Hvem er daglig leder i EGGEN BETONG AS?

Daglig leder i EGGEN BETONG AS er Bjørnar Romstøl Eggen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr EGGEN BETONG AS?

EGGEN BETONG AS vises under Tilbygg, Oppussing på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for EGGEN BETONG AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.