Hopp til hovedinnhold
E

Ecosol AS

8 år som bedriftMoss

Verifisert i offentlig register

El-installasjon Boliginstallasjon El-kontroll Industri-installasjon

Firmaportalens klassifisering

Elektriker
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Elektrikertjenester.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

921989342

Daglig leder

Jon-Ola Pedersen

Etableringsår

2018

Antall ansatte

17

Offentlige kvalifikasjoner

DSB

Elvirksomhetsregisteret

Arbeidsoppgaver og anleggstyper

  • Prosjektering av elektriske anlegg
  • Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
  • Kontroll av andres elektriske anlegg
  • Bygning - lavspenningsanlegg
  • Industri - lavspenningsanlegg

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Ecosol AS til?

Ecosol AS har adresse Dillingtoppen 23, 1570 Dilling, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Ecosol AS registrert i offentlige registre?

Ja. Ecosol AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 921989342 og ble etablert i 2018.

Hvem er daglig leder i Ecosol AS?

Daglig leder i Ecosol AS er Jon-Ola Pedersen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Ecosol AS?

Ecosol AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Industri-installasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Ecosol AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Ecosol AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Kontroll av andres elektriske anlegg, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Ecosol AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Ecosol AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.