E. Eliassen Bygg Og Takst AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Byggmester, snekker, oppføring av bygninger, eiendomstaksering.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Spørsmål og svar
Hvor holder E. Eliassen Bygg Og Takst AS til?
E. Eliassen Bygg Og Takst AS har adresse Støavegen 2A, 4700 Vennesla, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er E. Eliassen Bygg Og Takst AS registrert i offentlige registre?
Ja. E. Eliassen Bygg Og Takst AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 994266381 og ble etablert i 2009.
Hvem er daglig leder i E. Eliassen Bygg Og Takst AS?
Daglig leder i E. Eliassen Bygg Og Takst AS er Erling Eliassen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr E. Eliassen Bygg Og Takst AS?
E. Eliassen Bygg Og Takst AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for E. Eliassen Bygg Og Takst AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.