Hopp til hovedinnhold
C

CE PONTOPPIDAN AS

12 år som bedriftKragerø

Firmaportalens klassifisering

Tilbygg og oppussing Tilbygg Oppussing
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Anleggsarbeid, undervannsentreprenør og transportvirksomhet, eie aksjer i andre selskap, samt annen virksomhet som står i naturlig tilknytning til dette.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

913321804

Daglig leder

Carl Erik Melsing Pontoppidan

Etableringsår

2014

Spørsmål og svar

Hvor holder CE PONTOPPIDAN AS til?

CE PONTOPPIDAN AS har adresse Symreveien 19H, 3772 Kragerø, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er CE PONTOPPIDAN AS registrert i offentlige registre?

Ja. CE PONTOPPIDAN AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 913321804 og ble etablert i 2014.

Hvem er daglig leder i CE PONTOPPIDAN AS?

Daglig leder i CE PONTOPPIDAN AS er Carl Erik Melsing Pontoppidan, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr CE PONTOPPIDAN AS?

CE PONTOPPIDAN AS vises under Tilbygg, Oppussing på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for CE PONTOPPIDAN AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.