Hopp til hovedinnhold
C

C&t Landskap AS

1 år som bedriftVestby

Firmaportalens klassifisering

Hage og beplantning Anleggsgartner
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Hovedsakelig anleggsgartnerbedrift med fokus på gartnertjenester, små anlegg og vedlikehold.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

934835107

Daglig leder

Christoffer Nevermo Karlstad

Etableringsår

2025

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Anleggsgartnerfaget

Sist kontrollert: 25.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder C&t Landskap AS til?

C&t Landskap AS har adresse Elsbergs vei 12, 1542 Vestby, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er C&t Landskap AS registrert i offentlige registre?

Ja. C&t Landskap AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 934835107 og ble etablert i 2025.

Hvem er daglig leder i C&t Landskap AS?

Daglig leder i C&t Landskap AS er Christoffer Nevermo Karlstad, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr C&t Landskap AS?

C&t Landskap AS vises under Anleggsgartner på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for C&t Landskap AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.