Hopp til hovedinnhold
B

Byggmester Tollofsen AS

11 år som bedriftOslo

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Oppføring av bygninger og andre tømrertjenester.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

916160607

Daglig leder

Kenneth Tollofsen

Etableringsår

2015

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Tømrerfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Byggmester Tollofsen AS til?

Byggmester Tollofsen AS har adresse Ivar Knutsons vei 18, 1161 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Byggmester Tollofsen AS registrert i offentlige registre?

Ja. Byggmester Tollofsen AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 916160607 og ble etablert i 2015.

Hvem er daglig leder i Byggmester Tollofsen AS?

Daglig leder i Byggmester Tollofsen AS er Kenneth Tollofsen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Byggmester Tollofsen AS?

Byggmester Tollofsen AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Byggmester Tollofsen AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.