Byggmester Skogstad AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Tilby og utføre tjenester innen tømrerfaget. Eksempelvis tilbygg på eksisterende bygg, renovering og oppgradering av boliger og nybygg.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Byggmester Skogstad AS til?
Byggmester Skogstad AS har adresse Messeguttbakken 13, 4056 Tananger, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Byggmester Skogstad AS registrert i offentlige registre?
Ja. Byggmester Skogstad AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 826318732 og ble etablert i 2020.
Hvem er daglig leder i Byggmester Skogstad AS?
Daglig leder i Byggmester Skogstad AS er Christopher Hartvedt Skogstad, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Byggmester Skogstad AS?
Byggmester Skogstad AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Byggmester Skogstad AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.