Byggmester Dal AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Byggevirksomhet, kjøp og utvikling av eiendommer.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Byggmester Dal AS til?
Byggmester Dal AS har adresse Slettevegen 26, 5936 Manger, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Byggmester Dal AS registrert i offentlige registre?
Ja. Byggmester Dal AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 992446226 og ble etablert i 2008.
Hvem er daglig leder i Byggmester Dal AS?
Daglig leder i Byggmester Dal AS er Gisle Rækstrand Dal, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Byggmester Dal AS?
Byggmester Dal AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Byggmester Dal AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Byggmester Dal AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.