Bygga AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Byggmestervirksomhet, nybygg samt reparasjoner og rehabilitering av bygg. Utleie, drift og vedlikehold av fast eiendom.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 18.11.2027
Utførende
- Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 17.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerGodkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Tømrerfaget
Sist kontrollert: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Bygga AS til?
Bygga AS har adresse Breivikveien 33B, 4014 Stavanger, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Bygga AS registrert i offentlige registre?
Ja. Bygga AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 911599236 og ble etablert i 2013.
Hvem er daglig leder i Bygga AS?
Daglig leder i Bygga AS er Paul Espen Bakken, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Bygga AS?
Bygga AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Trekonstruksjoner, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Bygga AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Bygga AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Bygga AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Bygga AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.