Buskerud Blikk Bærum AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Tømrer, oppføring og vedlikehold av bygninger. Blikkenslagertjenester, glassfasade tjenester, sveis.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 02.05.2028
Utførende
- TaktekkingsarbeidTK 1
- Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 1
- Montering av glasskonstruksjoner og fasadekledningTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 17.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Buskerud Blikk Bærum AS til?
Buskerud Blikk Bærum AS har adresse Sandsbakkene 2, 1340 Skui, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Buskerud Blikk Bærum AS registrert i offentlige registre?
Ja. Buskerud Blikk Bærum AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 931670204 og ble etablert i 2023.
Hvem er daglig leder i Buskerud Blikk Bærum AS?
Daglig leder i Buskerud Blikk Bærum AS er Piotr Adam Reglinski, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Buskerud Blikk Bærum AS?
Buskerud Blikk Bærum AS vises under Tømrerarbeid, Taktekking, Tilbygg, Rehabilitering, Fasade, Takrehabilitering, Trekonstruksjoner, Glassarbeid med mer på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Buskerud Blikk Bærum AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Buskerud Blikk Bærum AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Taktekkingsarbeid (tiltaksklasse 1), Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 1), Montering av glasskonstruksjoner og fasadekledning (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Buskerud Blikk Bærum AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.