Bs Entreprenør AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Entreprenørvirksomhet innen bygg og anleggsbransjen.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 07.11.2027
Utførende
- Montering av bærende metall- eller betongkonstruksjonerTK 2
- Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 1
- Plasstøpte betongkonstruksjonerTK 2
Sist oppdatert fra registeret: 17.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerGodkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Betongfaget
Sist kontrollert: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Bs Entreprenør AS til?
Bs Entreprenør AS har adresse Holmenvegen 13, 7820 Spillum, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Bs Entreprenør AS registrert i offentlige registre?
Ja. Bs Entreprenør AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 914148731 og ble etablert i 2014.
Hvem er daglig leder i Bs Entreprenør AS?
Daglig leder i Bs Entreprenør AS er Rune Petter Stene, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Bs Entreprenør AS?
Bs Entreprenør AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Betongarbeid, Montasje, Trekonstruksjoner, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Bs Entreprenør AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Bs Entreprenør AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Montering av bærende metall- eller betongkonstruksjoner (tiltaksklasse 2), Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 1), Plasstøpte betongkonstruksjoner (tiltaksklasse 2), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Bs Entreprenør AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Bs Entreprenør AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.